Türkçe
Gamereactor
ön izlemeler
Anger Foot

Anger Foot Önizleme: 2024'ün en belalı bağımsız oyunu mu?

Free Lives'ın yaklaşmakta olan aksiyon oyununu, bu yıl piyasaya sürülmeden önce nasıl şekillendiğini görmek için uygulamalı olarak inceledik.

HQ

Geliştirici Free Lives 'nin Anger Foot fikrini birkaç günlük uyuşturucu yakıtlı bir bükücüden sonra yarattığını söyleseydiniz, şaşırmazdım. Bu oyun, hayal edebileceğiniz kadar çılgın ve tuhaf, ama aynı zamanda oyunun en güçlü yönlerinden biri. Kuyu... Bu ve hızlı tempolu, akıcı ve sert oyun.

HQ

Peki, Anger Foot nedir? Bu, oyuncuların Anger Foot olarak bilinen ve kelimenin tam anlamıyla kızgın ayakları için adlandırılan bir karakterin rolünü üstlendiği bir oyundur. Garip kahraman, John Wick'in iyi koreografisi yapılmış dövüş sanatlarını ham tekme durdurma gücüyle takas ederse, düşmanları muazzam bir güçle ölüme fırlatarak dünyada süzülürse etkili bir şekilde elde edeceğiniz şeydir. Neden kana susamış bir öfke içinde? Anger Foot, sınırlı ayakkabı koleksiyonunu, suça bulaşmış Shit City 'yi yöneten ve kontrol eden dört çete tarafından çalındı ve yol boyunca onları geri ve intikam almak istiyor.

Anger Foot, oyuncuların düşmanlarla dolu kısa seviyelerde uçması gerekecek şekilde ayarlanmıştır. Buradaki fikir, baştan sona ilerlemek, yol boyunca mümkün olduğunca çok tehdidi ortadan kaldırmak, aynı zamanda genellikle oldukça zorlu bazı yan hedefleri tamamlamak ve hepsini çok fazla hasar almadan yapmaktır. Bir düşman tarafından yakın dövüşe maruz kalırsanız, ölürsünüz ve seviyeye sıfırdan başlanması gerekir. Kısa bir süre içinde çok fazla mermi alırsanız, bir binadan düşerseniz veya bir patlamanın gücüyle karşı karşıya kalırsanız, aynı sonla karşılaşırsınız. Anger Foot, oyuncuların hayatta kalmak ve tehditleri yenmek için anında etkili bir şekilde tepki vermeleri gereken çok hızlı tempolu bir oyun olarak tasarlandığından, neredeyse taktiksel bir oynanışa yol açan birden fazla odaya bölünmüş seviyelerde çalışırken, ölümden kaçınma kavramı her zaman kolay değildir. Ama Anger Foot 'yi oynamak için bu kadar heyecan verici bir oyun yapan da budur.

Bu bir reklamdır:
Anger FootAnger Foot
Anger FootAnger Foot

Bu başlık asla frene basmaz. Oyunun hızı ve duyarlılığı, gümbür gümbür ve sert film müziği ve genel cesur ton arasında, bu oyun tamamen kalp atış hızınızı artırmak ve kaosa gömülmekle ilgilidir. Yenilen düşmanlardan alınabilen silahları kullanarak tekme yakın dövüş saldırısını ve silah oyununu eşleştirebilmenizin akışı ve yolu ve bunun, benzersiz düşman türlerini yenmeye ve patlayan varillerden yararlanmak veya her seviyede ilerlemenin daha güvenli yollarını bulmak için çevreyi kendi avantajınıza kullanmaya yaklaşma şeklinizle nasıl rezonansa girdiği, Tüm bunlar, çok rafine ve sıkı bir oyun döngüsü olduğu anlamına gelir. Örneğin, düşmanları isyan kalkanlarıyla vuramazsınız ve bunun yerine onları tekmelemeniz gerekir, ancak muhtemelen av tüfeği kullanan düşmanlar için aynı yaklaşımı benimsemek istemezsiniz. Anger Foot tamamen oyuncu ajansı ve her karşılaşmayı ve durumu uygun gördüğünüz şekilde ele almakla ilgili olduğu için denememek için herhangi bir neden yok.

Biraz sinir bozucu hissettirdiği zamanlar olduğunu söyleyeceğim. Akışın zorlandığı ve çıkmaza girdiğiniz durumlar vardır, belki de düşmanlar birdenbire içlerindeki Deadshot'ı kanalize ettikleri ve tek bir mermiyi bile kaçırmadıkları için ya da bunun yerine isabet kaydı sizin lehinize çalışmadığı için düşmanların yakın dövüşlerden ve genellikle öldürmeyle sonuçlanacak saldırılardan kurtulmasına yol açar. Ayrıca, Anger Foot tam olarak piyasaya sürüldüğünde, size saldırmak için duvarları kesen düşmanlar ve patlamalar ve kaotik anlar sırasında büyük kare hızı düşüşleri de dahil olmak üzere, şüphesiz çözülecek birkaç garip sorunla karşılaştım. Ancak bunlar her şeyden çok küçük hayal kırıklıkları.

Bu bir reklamdır:

Çünkü Anger Foot zahmetsizce eğlencelidir ve harika bir meydan okuma dengesine sahiptir. Sadece seviyeler üzerinde çalışmak istiyorsanız, kesinlikle sınırsız yapabilirsiniz. Seviyeleri süper hızlı bir şekilde geçmek veya yalnızca yakın dövüş saldırısını kullanarak bir seviyeyi tamamlamak gibi daha zorlu hedefleri geçmeyi tercih ederseniz, Anger Foot giymesi için yeni ayakkabılar elde etmek için kullanılabilecek ekstra hedef yıldızları da kazanabilirsiniz. Ayrıca, her seviyenin gerçekten farklı hissettirmesi ve sonuna kadar benzersiz bir meydan okuma sunması, asla sıkılmadığınız anlamına gelir, bu da ara sıra sunulan patron dövüşleriyle daha da yardımcı olur ve yeni oyun mekaniklerinde ve zorluklarında ustalaşmanızı gerektirir.

Anger Foot Sadece oynaması gerçekten ilgi çekici ve eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda fantastik ve renkli sanat eserleriyle görsel bir şölen ve bir pencereden atlamak veya bir masayı kırmak istemenize neden olacak bir film müziğidir. Bu oyun saf enerji ve kaostur ve bu yıl PC'ye tam olarak geldiğinde şüphesiz kolaylıkla eğlendirecektir.

İlgili metinler

Anger Foot Score

Anger Foot

INCELEME. Yazan: Ben Lyons

Free Lives, eğlendirmekten asla geri kalmayan kaotik ve absürt bir aksiyon FPS'si sunuyor.

Anger Foot Score

Anger Foot

INCELEME. Yazan: Ben Lyons

Free Lives, eğlendirmekten asla geri kalmayan kaotik ve absürt bir aksiyon FPS'si sunuyor.Sonraki içerik yükleniyor