Türkçe
Gamereactor
haberler
Avowed

Avowed ekstra her şeyi içeren bir Derin Dalış alır

Obsidian'ın yaklaşmakta olan rol yapma oyunu, birkaç farklı yönü ve çok sayıda oynanışı sergileyerek büyük bir çalışma alıyor.

HQ

Xbox Games Showcase Pazar günü başlamadan önce, Microsoft'un sergilenen bir dizi oyunla özel incelemeler yapacağını bildirmiştik. Bunlardan biri, beklendiği gibi, Avowed, artık bilgi ve büyük miktarda oynanışla bakmak için bir Derin Dalış var.

Diğer şeylerin yanı sıra, şimdiye kadar sadece birinci şahıs gördüğümüz Avowed isteyenler için üçüncü şahıs olarak oynamanın mümkün olacağını öğreniyoruz. Obsidian'ın diğer rol yapma oyunlarına (The Outer Worlds gibi) aşina olanlar için bu belki bir sürpriz olmamalı, ancak elbette onay almak güzel.

Ayrıca Avowed 'nin neredeyse tamamen geliştirildiği ve Obsidian'ın şu anda çoğunlukla optimize ettiği, bu nedenle gecikme riskinin küçük göründüğü belirtiliyor. Buna ek olarak, çok esnek dövüş sistemine kapsamlı bir genel bakış, birçok diyalog seçeneğinin sunumu, oyunun yetenek ağaçlarına bir bakış, sunulan çok çeşitli seçenekler, ekipmanın nasıl sıralandığına dair bilgiler ve çok daha fazlası var.

Temel olarak, Obsidian'ın rol yapma oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, kesinlikle aşağıya göz atmalısınız, çünkü bu özel bir şey gibi görünüyor. Ne zaman çıkacağını hala bilmiyoruz (Kasım ayında gibi görünse de), ancak Avowed en azından Game Pass ile PC ve Xbox Series S/X'e geliyor.

Avowed

İlgili metinlerSonraki içerik yükleniyor