Türkçe
Blog
Baba Skinkstut kaçırıldı

Baba Skinkstut kaçırıldı 🇸🇪

Petter tarafından yazıldı 2024, Temmuz ayının 21st. günü saat 18.58

Roblox karakteri Daddy Skinksmut'un talihsiz maceraları hakkında biraz yazmayalı uzun zaman oldu ama şimdi zamanı geldi, çünkü bugünkü Önsjön'e yüzdükten sonra birlikte Roblox oynamaya karar verdik - Vega, Frank ve ben. Bizi oyun dünyasıyla ve güzel eviyle tanıştıran mutlu bir Vega (yedi yaşında) ile iyi başladı, ancak çok hızlı bir şekilde işler çok ters gitmeye başladı. Hangi araçların seçilebileceğini kontrol edecektim ve sadece sürülüp sürülemeyeceğini görmek için bir tekerlekli sandalye aldım, bunun üzerine kızım ve aynı zamanda öfkeli bir Roblox şefi son derece acımasızdı. Bunun nedeni, verandasındaki sandalyeye oturmam ve içeri alınmayı beklememdi.

Sonunda içeri girmeme izin verildiğinde, Vega zaten kızgındı. Sadece tekerlekli sandalye yüzünden. Neden bilmiyorum ama menülerde bir silah bulduğumda ve iyi temizlenmiş mutfağın içinde birkaç göçük patlatmaya başladığımda gerçekten daha iyi olmadı. Öyleydi... Akıllı değil. Mutfaktaki silahlı saldırıdan sonra Vega beni evine kilitledi ve sonra kardeşi Frank'i de kilitledi. Serbest bırakılmak için yalvardım ve genç kıza artık bir adam kaçıran olduğunu ve suçundan dolayı hapse girebileceğini açıkladım, ama önemli değildi. Tekerlekli sandalyeye binmiştim ve güzel mutfağında 9 mm çekim yapmıştım, bu da ince babayı ömür boyu kilitlemek için yeterli bir sebepti. Şans eseri, Frank benim için (evin bir köşesindeki bir tür rastgele doku çatlağından) gizlice dışarı çıkmanın bir yolunu buldu ve aniden ikimiz de bahçede yeniden bir araya geldik, öfkeli bir Vega topuklarını kesiyor.

Frank, kaçmaya çalıştığımız bir savaş uçağını dışarı çıkarmayı başarmıştı ama ben bir kanatta kaldım, uçağın jet motoru yanmaya başladı, düştük ve farkına varmadan, Fritzl-wannabe'nin kızı ikimizi de tekrar kaçırmıştı, yanmış bir babayı ve ağabeyini yanan bir ambulansa koydu, ben bir kanepede cansız yatıyordum, çokgenlere yarı daldırılmış. Akıl almaz derecede anlaşılmaz bir nedenden ötürü, bu olabilecek en kötü şey de değildi, çünkü bir saniye sonra garip bir böcek hem benim hem de Frank'in kafasını P-Diddy'nin nunasıyla değiştirdiğinde geldi.

HQ
Xiaomi adım atıyor

Xiaomi adım atıyor 🇸🇪

Petter tarafından yazıldı 2024, Temmuz ayının 21st. günü saat 13.05

Nerede durduğumu biliyorsun. Elektrikli arabalar... Cehenneme gidebilirler. Neredeyse her biri. Lotus'un multi-milyon dolarlık fiyaskosu ve Taycan, Rimac, Tesla ve aradaki her şey dahil. Vahşice sıkıcı gelişme, vahşice heyecan verici olmayan arabalar. Ancak, Xiaomi'nin yeni arabası Ultra da dahil olmak üzere çılgın projelere biraz temkinli bir şekilde gülmekten kendinizi alamıyorsunuz. Bunun için 'nin 1550 elektrikli atı var , bu da 0'dan 100 km/s hıza 1,9 saniyede ulaştığı anlamına geliyor. 😂 Çinliler, bu Ağustos ayında Kuzey Döngüsü'nü ele geçireceğine söz veriyor, ki bunu elbette görmek istiyorum. Bir fragman var ama tuhaf bir şekilde %100 CG gibi görünüyor. Buraya bir göz atın: Gidin!

HQ
Gençler ve deniz

Gençler ve deniz 🇸🇪

Petter tarafından yazıldı 2024, Temmuz ayının 21st. günü saat 12.41

Bence iyiydi, ince ayarlıydı. Çeşitli yönlerden iyi yapılmış. Norveçli Kon Tiki yönetmeninin şu anda Disney Plus'ta mevcut olan yeni biyografik filmi Young Woman and the Sea 'den bahsediyorum. Hoşuma gitti. Trudy Ederle, son derece iradeli, çok yetenekli bir yüzücü olan sert bir kadındı. Elbette, film tahmin edilebilirdi ve rekor kıran bir yüzücü hakkında mazlum bir hikaye için çok tipikti, ancak set tasarımı, sinematografi, kurgu ve kostümler gibi harikaydı. Oyunculukları da beğendim. Bugünün hedefi: Önsjön'ü yüzerek geçmek. Manş Denizi'ne sıçrayan kadar uzun değil, ama her zaman bir şey.

Paul, Perry'yi kırbaçladı

Paul, Perry'yi kırbaçladı 🇸🇪

Petter tarafından yazıldı 2024, Temmuz ayının 21st. günü saat 12.36

Şaşkınlık! Şaşkınlık! Şaşkınlık! Şaşkınlık! Disney Junior hayranı/Youtuber Jake Paul, eski UFC dövüşçüsü ve hüküm süren BKFC şampiyonu Mike Perry'ye karşı mücadelede hiç zaman kaybetmedi, vücudunu yumruklamaya başladı ve ardından Perry'nin defalarca yaptığı gibi üst el sağına geçti. Altıncı rauntta Perry üçüncü kez yere düştü ve hakem kırıldı. Görüyorum ki şimdi birçok insan Perry'nin bir "boksör" olmadığını falan yazıyor, ama öyle. Son birkaç yıldır sadece boks eğitimi aldı ve ondan önce 12 yılı aşkın bir süredir MMA boks / geleneksel boks eğitimi aldı ve sadece boks yaptığı bir organizasyonda kemeri var. Muhtemelen Jake Paul, boks hayranlarının genel olarak kabul etmek istediğinden çok, çok, çok daha iyi. Bu sabahki kavgayı beğendim. Perry, her şeyden çok Beetlejuice 'ı andırıyordu, Jake iyi hareket ederken zombi yolculuğunu doğrudan sürdü. Ayak hareketleri gerçekten kendini göstermeye başladı.

UFC 304 için geri sayım

UFC 304 için geri sayım 🇸🇪

Petter tarafından yazıldı 2024, Temmuz ayının 21st. günü saat 00.09

Dürüst olmak gerekirse, birkaç nedenden dolayı Tom Aspinall vs Curtis Blaydes veya Leon Edwards vs Belal Muhammed için çok heyecanlı değilim. Her şeyden önce, Tom'un Curtis'in üzerine süreceğini düşünüyorum. İlk turun başlarında. Mash. Sınıf farkı. Ayrıca Leon / Belal'in de sıkıcı olacağını düşünüyorum çünkü Belal, tüm kategorilerde sporun en sıkıcı dövüşçülerinden sadece biri. Leon kral ama Belal mi? Aman tanrım, ne uyku hapı. Ama-ama! Geri sayım elbette ne olursa olsun görülmelidir. Gitmek!