Türkçe

Oyun dünyasının en iyi forumu!

Merhaba, Gamereactor forumuna hoş geldin. Burada seninle benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle oyunlardan tut, film ve müziğe kadar her şeyi konuşabilirsin.

Forumların herkes için keyifli bir yer olması adına önce kuralları okumanı ve elbette bir gönderi veya yanıt yazarken buna uymanı öneriyoruz. Mesaj panosunda iyi şanslar dileriz. Burada birçok arkadaşlık kuruldu.

Üye ol
öne çıkan en yeni yorum alan
  • ForumText comments

   • Forumdaki başlıklar: 0
   • Forumdaki gönderiler: 12
   • En yeni:

    1970, Ocak ayının 1st. gününde
 • Your comments on news, reviews, articles and such things
 1. Başkalarıyla ve başkaları hakkında konuşurken düzgün bir üslup kullan. Spam, reklam, tehdit, küfür ve hakaretler yasaktır. Kötüye kullanım sonucunda yasaklanabilir veya Gamereactor'dan tamamen atılabilirsin.
 2. Gönderiler, başlığın veya forumun genel temasına uygun olmalı ve yeni bir konu açarken başlık, içerikle uyumlu olmalı. Kötüye kullanım sonucunda forumdan yasaklanabilirsin veya Gamereactor'dan atılabilirsin.
 3. Başkalarının dinî inançları, cinsel yönelimleri veya siyasi görüşleriyle dalga geçen incitici gönderiler yasaktır. Bu kural, espri içerikli olsun veya olmasın geçerlidir. Virüs ve bilgisayarlara zarar vermek veya faydalanmak amacıyla üretilen diğer programlara yönlendiren bağlantılar kabul edilmez. Kötüye kullanım sonucunda forumdan yasaklanabilirsin veya Gamereactor'dan atılabilirsin.
 4. Warez veya korsan kopyaları destekleyen gönderiler yasaktır. Kötüye kullanım sonucunda forumdan yasaklanabilirsin veya Gamereactor'dan atılabilirsin. Gamereactor, bu kurallara uymayan gönderileri silme ve kullanıcıları yasaklama hakkını saklı tutar. Belli bir forum veya yasaklama ile alakalı sorular, o forumun görevli moderatörüne e-posta yoluyla iletilmelidir.
 5. Gamereactor, iki hesap kullanımına izin vermez. Aynı IP veya e-posta adresiyle ilişkili birden fazla kullanıcının bulunması kurallara aykırıdır ve IP yasaklanmasıyla sonuçlanabilir.
 6. Gönderi paylaşmadan önce düşün. Panonun bilgi içerikli ve temiz kalmasına yardımcı ol.

Bunların dışında yasak olan şeyler:

 • -Korsan kopyaya teşvik etmek.
 • -Hakaret içeren bir kullanıcı adı kullanmak.
 • -Gamereactor editör ekibinden biri gibi algılanabilecek bir kullanıcı adı kullanmak.

Bunların dışında genel internet görgü kurallarına uyman gerekiyor. Doğru forumlara yazmalı ve hakaret içerikli söylemlerden kaçınmalısın.

Gamereactor, kurallara uymayan kullanıcıları uyarma hakkını saklı tutar. Aşırı durumlarda kullanıcı, uyarılmadan yasaklanabilir. Hakaretin tekrarında, yetkililerle iletişime geçilebilir.

Yayınlanmadan önce editör ekibinden onay alınmadığı takdirde bütün dış bağlantılı kullanıcı anketleri veya formlara yönlendiren bağlantılar anında silinecektir.