Türkçe
Gamereactor
rehber
Hades II

Hades II: Scylla ve Sirenler Nasıl Yenilir

Bu punk kalamar kızlarının bazı çakmaları olabilir, ancak turneye geri gönderilmeleri gerekiyor.

HQ

Hekate'yi alt etmenin en iyi yolunu anlatan Hades II için son kılavuzumuzu takip ettiyseniz, oyunun bir sonraki alanına giden yolu bulmuş olacaksınız. Oceanus can sıkıcı düşmanlarla dolu. Size bazı güçlendirmeler verebilen adam bile rahatsız edici olabilir, ancak sulu dünyadan çıkışınızı engelleyen üçlü, grubun en kötüsüdür.

Scylla ve Siren grubu, ölümcül olsalar bile, onlarla ilk karşılaştığınızda görsel ve işitsel bir şölendir. Hekate'nin ve Chronos'u devirmeye çalışırken doğrudan görevinize bağlanan sonraki patronların aksine, Scylla yanlış yerde, yanlış zamanda, ancak geçmenize izin vermek yerine, sizi grubunun setini dinlemeye zorlamayı uygun görüyor.

Hades II

Grubun üç üyesi de tepede büyük bir sağlık çubuğunu paylaşıyor, ancak hepsini alt etmek için sadece birine odaklanamazsınız. Her biri ilk aşamada yeterince hasar aldığında, saldırmayı bırakacaklar ama aynı zamanda yenilmez hale gelecekler ve ardından ikinci aşamada birer birer yok olmaya başlayacaklar. Bu dövüşe ilk girdiğinizde, muhtemelen önce davulcuya gitmek isteyeceksiniz. Bu geçerli bir strateji olsa da, davulcu hareketsiz olduğu için, sizi AoE hasarıyla havaya uçurabileceğinden ve müzisyen arkadaşları sadece onun için ağlamanıza izin vermeyeceğinden, tetikte kalmanız en iyisi olacaktır. Kendinize ait bir etki alanınız varsa, dövüşe tam ortasına koşarak ve Scylla ve davulcusu birbirine yakınken bu hasarı alarak başlamak en iyisi olacaktır.

Bu bir reklamdır:

Davulcunun saldırılarından kaçınmak istiyorsanız ve henüz atılmaları düzgün bir şekilde zamanlayamıyorsanız, en iyi seçeneğiniz haritanın uzak tarafına, gitaristi uçurtabileceğiniz yere koşmaktır. Size saldırmak için ileri atılabilir veya sizi geri savuran bir dizi mermi ile vurabilir. Büyük bir hasar verenden çok can sıkıcıdır, ancak dalış saldırılarına dikkat etmezseniz, onların kurbanı olabilirsiniz.

Bir de Scylla var. Grubun gerçek patronu, yavaş hareket eder, ancak sırtına yönelik hasara karşı tamamen savunmasızdır. Çok uzun süren ve geniş bir alanda yakalanan bir çığlık saldırısı var, size bir müzik balonu fırlatabilir ve arenada çok sayıda çivili mermi atmak için istiridye kabuğunu sıkıştırabilir.

HQ

Hazırlığınızı yaptıktan, silahınızı seçtikten, nimetleri topladıktan ve size en iyi hayatta kalma şansını vereceğini düşündüğünüz hatıraları kuşandıktan sonra, bu dövüşe yaklaşmanın en iyi yolu, Sirenleri alt etmeniz gereken üç ayrı düşman olarak düşünmektir. Yavaş olduğu ve kolayca atlatılabildiği için genellikle Scylla'yı en sona bırakın. Davulcu, hareket edemediği ve tek başına bırakılırsa arena çapındaki saldırıları amansız olabildiği için ilk saldırılması en basit düşmandır. Gitarist can sıkıcıdır, ancak çok fazla saldırısı yoktur ve bu yüzden onu yalnız bırakabilirseniz, gerçekten o kadar da korkutucu değildir.

Bu bir reklamdır:

Yine de Scylla kendi başına bir avuçtan daha fazlası olabilir ve bu nedenle yolculuğunuzda Hestia, Hephaestus veya Zeus'tan bir şeyler almanızı da tavsiye ederiz. Hestia'nın kavurucu efektleri, düşmanları kalıcı yanıklarla bırakırken yakın dövüşe girip çıkabileceğiniz anlamına gelir ve tüm grup üyelerini bir araya getirebilirseniz Zeus ve Hephaestus harika AoE seçenekleri sunar. Ayrıca, Selene Kabus Formu burada inanılmaz derecede kullanışlıdır, çünkü size çok ihtiyaç duyduğunuz birkaç saniye dokunulmazlığı sağlar.

Kısacası, hızlı oynamak yerine akıllı oynamak dışında burada size kolay bir galibiyet vermek için söyleyebileceğimiz pek bir şey yok. Üzerinize gelen üç patronla bunalmak kolaydır, ancak biraz mesafe almaktan ve varsa menzilli araçlarla göz kırpmaktan korkmayın. Aksi takdirde, sadece davulcuyu öldürün ve kazanan siz olmalısınız.

İlgili metinlerSonraki içerik yükleniyor