Türkçe
Gamereactor
espor
EA Sports FC 24

İşte EA Sports FC Pro Dünya Şampiyonası grupları

Turnuva yarın başlıyor ve 32 oyuncu 1 milyon dolarlık ödül için mücadele ediyor.

HQ

EA Sports FC Pro sezonunun sona ermesinin neredeyse zamanı geldi. Sezonun son turnuvası yarından itibaren başlayacak ve bu, 32 oyuncunun 1 milyon dolarlık ödül havuzunun bir dilimi için yarıştığı FC Pro World Championship olacak. Bu etkinlik neredeyse buradayken, turnuva gruplarının nasıl düzenlendiğini ve aynı şekilde tüm hafta sonu programının bir taslağını da görebilirsiniz.

Yarın (11 Temmuz) düzenlenecek olan Group Stage 'ye geçmeden önce, bugün (10 Temmuz) bir Play-In Stage düzenlendiğini bilmekte fayda var. Burada kimlerin yer aldığına gelince, aşağıda grup düzenlemesini görebilirsiniz.

EA Sports FC 24

Bu kapanışın ve sekiz oyuncunun daha ana turnuvada yer almayı garantilemesinin ardından, Group Stage gruplarının nasıl ayrılacağını aşağıda görebilirsiniz. Bu eylemin 17:15 BST / 18:15 CEST civarında başlamasını bekleyin.

EA Sports FC 24

Bundan sonra, her ikisi de nakavt formatlarını kullanan iki gün daha eylem gününü dört gözle bekleyebiliriz. 12 Temmuz, 17:15 BST / 18:15 CEST'de başlayacak olan Knockout Stage olacak. Bunu daha sonra 13 Temmuz'daki Finals ve daha önceki 13:15 BST / 14:15 CEST saatinden başlayarak takip edecek.

İlgili metinler

EA Spor FC 24Score

EA Spor FC 24

INCELEME. Yazan: Jakob Hansen

FIFA 24, EA Sports FC 24 oldu, ancak aldanmayın. İsim ne yazık ki EA Sports'un bu yılki ezici futbol oyunundaki en önemli değişiklik.Sonraki içerik yükleniyor