Türkçe
Gamereactor
donanım

Kenwood MultiPro OneTouch

Sonsuz çok yönlü - alışılmadık derecede iyi bir araya getirilmiş.

HQ

Kısa bir süre önce, mutfak devi Kenwood'un çeşitli alt kategorilerdeki belki de en lüks ve muhteşem ürününe, inanılmaz Cooking Chef XL daha yakından baktık. Kenwood'un işlevsel, estetik açıdan hoş ve sağlam bir şeyi nasıl bir araya getireceğini gerçekten bildiğini hemen fark ettik ve bu özellikle Cooking Chef XL 'nin çok altında bir fiyata mal olan bir mutfak makinesi olan MultiPro OneTouch için geçerlidir, ancak mutfak masasındaki bir makinenin aynı anda farklı işleri yapabilmesi gerektiği fikrini korur.

Tamam, peki bu ne anlama geliyor? Her şeyden önce, MultiPro OneTouch bir mutfak robotudur, ancak "sadece" ince doğrayan klasik olanlarla karşılaştırıldığında, bu çok daha fazlasıdır. Her şeyden önce, bunu yapabilir, ancak size tam olarak istediğiniz parçaları verebilecek çok çeşitli dairesel bıçaklarla. Ayrıca karışabilir ve hatta buzu kırabilir. Mutfak robotu kısmı için daha büyük kaba ek olarak, 1,5 litrelik bir blender, sadece sizin için tek bir smoothie'yi karıştırabilen bir Personal Blender, bir Citrus Juicer çünkü evet, bunu da yapabilir, canınızın istediği her şeyi çırpmak için bir Dual Metal Whisk, şaşırtıcı bir şekilde hamur yoğurabilen bir Dough Tool ve hatta Express Serve işlemci.

Kenwood MultiPro OneTouch
Bu bir reklamdır:

Hepsi bu kadar değil, bir Weighing Tray, fazla bıçaklar için bir çanta ve çok daha fazlasını alırsınız ve hepsi fiyata dahildir. Bu fiyat 150 £ 'dur, bu da süpermarket raflarından bir erteleme eylemi olarak satın alabileceğiniz normal mutfak robotuna kıyasla çok fazladır, ancak paranızın karşılığını gerçekten aldığınız şey açısından şaşırtıcı derecede rekabetçidir.

Ve elbette, hepsi oldukça iyi bir şekilde bir araya getirilmiş. Biraz kişiliğe ve kişiselleştirmeye izin veren gerçekten küçük bir LCD ekrana sahip olmak güzel olurdu, ancak buradaki düzen net ve size ihtiyacınız olan her şeyi veriyor. Ek olarak, tabanın kendisi, daha sonra temizlenmesi kolay olan ve çoğu mutfakta jilet gibi keskin görünen fırçalanmış çelikten yapılmıştır. Motorun kendisi 1000W'tır ve bu güç onu buz kırma yeteneğine de sahiptir.

Kenwood MultiPro OneTouch

Bunu satın alarak kaç tane daha tasarruf edebileceğiniz oldukça çılgınca. Bir mutfak terazisi, bir blender ve prensip olarak bir mikser ve bu, gerçekleştirebileceği çok yaygın görevlere ek olarak.

Bu bir reklamdır:

Kenwood bir kez daha temelleri çözdüklerini kanıtlıyor ve belki de teknolojik profile daha fazla eğilmenin yanı sıra, bu bir smaç ve sadece cihazlarımızı yükseltmenin her zaman eğlenceli olduğunu düşünenlerimiz için değil, mutfak tezgahındakiler bile.

09 Gamereactor Turkey
9 / 10
overall score
ağ puanımız. Seninki kaç? Ağ puanı, ülke puanlarının ortalamasıdır.

İlgili metinlerSonraki içerik yükleniyor