Türkçe
Gamereactor
donanım

Marshall Major V

Marshall'ın Major serisi, hem işlevsellik hem de kişilik elde etmenin en uygun yolu olmaya devam ediyor.

Marshall 'nin Major serisi için en başından beri oldukça heyecanlıydık ve bu coşkunun, Majors 'nin kentsel vahşi doğada sıklıkla karşılaşıldığı genel nüfus arasında da izlenebileceğini görmek oldukça açık. Yine, bunun için oldukça iyi bir sebep var. 130 £ karşılığında çok fazla değer, çok fazla işlevsellik, çok fazla el becerisi ve öne çıkan bir tasarım elde edersiniz - tabiri caizse "tüm paket".

Şimdi yeni bir sürüm geldi, Major V, her şeyden önce pil ömrünü tek bir şarjla 100 saate çıkarır, ancak aynı zamanda tüm cihaza daha fazla esneklik katar ve son olarak fiziksel düğmeleri tek bir fincanda özelleştirmenize olanak tanır. Burada dürüst olalım; Major IV hala iyi bir anlaşma ve onları önemli ölçüde daha ucuza alabilirseniz, para için muhteşem, çok yönlü bir kulaklık, ancak burada hala sevilecek çok şey var.

Marshall Major V

Marshall Major V öncekilerle aynı şekli ve kimliği korur. Hala nispeten yerden tasarruf sağlayan, esnek bir kulak üstü kulaklık ve artık bir ceket cebine sığacak şekilde tamamen katlanıyor. Yanlarında Marshall 'nin ikonik logosu bulunan suni deriye sarılmış bu model, yalnızca dokunmak ve giymek için iyi hissettirmekle kalmayıp aynı zamanda net bir görsel kimliğe sahip olan rockabilly havası yayıyor. Çok daha basit bir şekilde ifade etmek gerekirse, bu iyi görünümlü bir kulaklık ve bu fiyat aralığındaki diğerlerinden çok daha fazlasına sahip.

Dahili olarak, 20Hz-20Khz frekans aralığında çalışan 40 mm dinamik sürücülerimiz var. Bu, büyük çocuklara kıyasla biraz dar, ancak kulak üstü kulaklıklar için gayet iyi ve Marshall 'nin ısı imzası hala oldukça mükemmel, bu yüzden yeteneğin kendisini yetersiz bulacağınızı düşünmüyoruz. Bluetooth 5.3'ü desteklerler ve AAC, LC3 ve SBC gibi biraz daha derin codec bileşenlerini oynatabilirler. Ek olarak, çok noktalı bağlantı da vardır.

Bu bir reklamdır:

Yükseltilmiş uygulama sayesinde, yalnızca EQ ayarlarını yapmakla kalmaz, aynı zamanda düğmeleri de özelleştirebilirsiniz. Örneğin, M düğmesi Google Assistant olabilir veya belirli bir ön ayara geçebilir. Küçük joystick de özelleştirilebilir ve ihtiyacınız olan hemen hemen her özelliğe erişmek için zaten kullanılabilir.

Marshall Major V

Analog dinlemek istiyorsanız bir jak girişi var, hatta ortak Qi standardını destekleyen kablosuz şarj bile var, böylece onları bir fincanda dengeleyebilir ve bu şekilde şarj edebilirsiniz. Bu, özellikle SACKit, Jabra, Sony ve Beats 'nin doğrudan rakiplerinin daha pahalı olduğu düşünüldüğünde, para için çok fazla işlevsellik.

Yine, yine de haklı olarak bir Marshall Major IV satın alabilirsiniz, ancak genel olarak Major serisi, bol miktarda kişiliğe ve işlevselliğe sahip sağlam bir kulaklık serisidir.

Bu bir reklamdır:
09 Gamereactor Turkey
9 / 10
overall score
ağ puanımız. Seninki kaç? Ağ puanı, ülke puanlarının ortalamasıdır.

İlgili metinler

0
Marshall Major V

Marshall Major V

DONANIM. Yazan: Magnus Groth-Andersen

Marshall'ın Major serisi, hem işlevsellik hem de kişilik elde etmenin en uygun yolu olmaya devam ediyor.Sonraki içerik yükleniyor