Türkçe
Gamereactor
rehber
Princess Peach: Showtime!

Princess Peach: Showtime! Kılavuz - 30 Şeridin tümünü nerede bulabilirim?

Tüm bu koleksiyon öğelerini bularak Peach ve Stella'yı yeni ekipmanlarla donatın.

HQ

Birçoğunuz bugünden itibaren Sparkle Theatre 'ye akın edeceksiniz ve bir zamanlar ünlü mekanı Mushroom Kingdom Prensesi olarak eski ihtişamına geri döndürmeye yardımcı olacaksınız. Princess Peach: Showtime! artık mevcut ve bir Mario platform oyunu olarak, yol boyunca elde edebileceğiniz bazı ek koleksiyonlar ve güzellikler olduğundan kesinlikle emin olabilirsiniz, bu yüzden oyun boyunca birçok Ribbons toplamanıza ve bulmanıza yardımcı olmak için bu yararlı kılavuzu oluşturduk.

Bu Ribbons, genellikle Ribboner adlı bir NPC'yi bulup kaydederek bulunur. Bunu her yaptığınızda, sizi Peach ve arkadaşı Stella için çeşitli kozmetik öğelerin kilidini açmak ve elde etmek için kullanılabilecek seviyenin koleksiyon Ribbon ile ödüllendirecek. Bu nedenle, 30 Ribbons tümünü edinmenize yardımcı olmak için aşağıdaki yardımcı kılavuzumuzu bulun.

HQ
Bu bir reklamdır:

1F

1. Dikenli Kale

Seviyenin başlarında, girebileceğiniz kapısı olan bir teras bulacaksınız. Bu kapıdan girdiğinizde, altı çorak ağaçla çevrili Ribboner göreceksiniz. Sparkle Ribbon ile ağaçlarla etkileşime geçin ve Ribbon seviyesi ile ödüllendirileceksiniz.

Princess Peach: Showtime!

2. Ninjutsu: Akıntı Sanatı

Seviyenin yaklaşık yarısında, bir çatıya tırmanmak için ninja güçlerinizi kullandıktan sonra, kendinizi zemin katta, bir ağacın ve gizemli bir varilin önünde bulacaksınız. Namluyu parçalayın ve Ribboner bulacaksınız ve çabalarınız için ödüllendirileceksiniz.

Princess Peach: Showtime!
Bu bir reklamdır:

3. Vahşi Doğada Kovboy Kız

Salonun arkasında, kanun kaçağı çetesiyle ilk kez karşılaşmadan önce, Sparkle Ribbon ile ışıklarla etkileşime girebileceksiniz. Üçünü de etkinleştirin ve odayı tamamen aydınlatın ve duvardaki bir yarıkta saklanan Ribboner bulacaksınız.

Princess Peach: Showtime!

4. Tatlılar Festivali'ne Hoş Geldiniz

Seviyenin hemen başında, bazı tatlı ikramlar çalan bazı uçan düşmanlar bulacaksınız. Üçüncü düşmanın fazladan bir yolcusu olacak, bu yüzden düşmanı yenin ve Ribboner 'yi istenmeyen bir kaderden kurtarın.

Princess Peach: Showtime!

2F

5. Hayalet Kale

Düşen tabloların ve avizelerin olduğu seviyeye geldiğinizde, Ribboner 'nin hayatı için asılı olduğu yeri parçaladığınızdan emin olun. Çabaları için sizi bir kez daha ödüllendirecek.

Princess Peach: Showtime!

6. Mükemmel Aydınlatma

Gücünüzü almadan ve çalınan mücevherleri geri almaya çalışmadan önce, seviyenin sağ tarafındaki gizli bir oyuğa girdiğinizden emin olun. Ribboner 'yi kendi çalıntı mallarını geri almaya çalışırken bulacaksınız. Ona yardım et, seni ödüllendirecek.

Princess Peach: Showtime!Princess Peach: Showtime!

7. Buzda Kar Çiçeği

İlk gösteriden sonra, finale doğru ilerlerken, düşmanlar arasında bir biblo üzerinde sallanırken Ribboner 'yi düşmanlardan kurtardığınızdan emin olun.

Princess Peach: Showtime!

8. Kayıp Duvar Resmi Vakası

Bu çok kolay. Seviyenin başında, bir binanın arkasına giden bir patikadan aşağı inin. Ribboner burada kayıp bir bilet için endişelenecek, bu yüzden ağaçları parlatın ve bir ödül için biletini bulun.

Princess Peach: Showtime!

3F

9. Güçlü Görev: Uzaylı İstilası

Gücünüzü almadan önce, seviyenin arkasındaki bir çıkıntıda asılı Ribboner bulacaksınız. Onu kurtarın ve çabaları için sizi ödüllendirsin.

Princess Peach: Showtime!

10. Alacakaranlıkta Kovboy Kız

Trene binerken, arkada gizemli bir varil bulacaksınız. Parçala ve seni nazikçe ödüllendirecek bir kaçak yolcu bul.

Princess Peach: Showtime!

11. Ürkütücü Partiye Hoş Geldiniz

Seviyenin yarısında, Ribboner ve diğer birkaç acı çeken adam servis edilmeyi beklerken gizli bir alan bulmak için arka sokakta dolaşmayı unutmayın. Onlara bir grup kurabiye hazırlayın ve çabalarınız için ödüllendirilin.

Princess Peach: Showtime!Princess Peach: Showtime!

12. Denizin Melodisi

Gücünüzü aldıktan sonra ve seviyenin yarısına geldikten sonra, oyun aşağıyı keşfetmenizi isteyecektir. Yapma. Sağa devam edin ve Ribboner 'yi kurtarmak için deniz yosunu tıkanmış bir oyuğu kırbaçlamak için yardımsever balık arkadaşlarınızı kullanın ve bunu yaptığınız için ödüllendirilin.

Princess Peach: Showtime!

4F (İngilizce)

13. Ninjutsu: Alev Sanatı

Seviyenin yaklaşık yarısında, dönen ekranları kullanma noktasına geldiğinizde, yukarı tırmanmak için ekranları kullanabileceğiniz geniş bir alana ulaşacaksınız. Üstteki ekranın arkasındayken, Ribboner 'nin bir muhafız tarafından köşeye sıkıştırıldığı gizli bir oyuk bulacaksınız. Onu kurtar ve ödülünü al.

Princess Peach: Showtime!

14. Çalınan Heykel

Zeplinde, bulabildiğiniz her geçidi keşfetmeye devam ettiğinizden emin olun. Seviyenin solunda, yaklaşık yarısında, hacklenmesi ve Ribboner içinde hapsedilmesi gereken bir kapı bulacaksınız.

Princess Peach: Showtime!

15. Bir Kung Fu Masalı

Saksılar kırılmak için yapılır. Güçlerinizi aldığınızda, seviyelerin sağ kısımlarına tırmanmak ve keşfetmek için her fırsatı değerlendirin ve sonunda üzerinde birden fazla saksı bulunan bir teras bulacaksınız. Onları parçala ve birinde Ribboner bulacaksın.

Princess Peach: Showtime!

16. Yağmurlu Gün Komplosu Örneği

Bir sanat sahtekarını ortaya çıkarmak için burada süper dedektiflik becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Müzeye gitmeden önce, seviyenin sağına gidin ve üç tabloyu kırbaçlayan bir sanat satıcısı bulacaksınız. İşin püf noktası, yalnızca birinin gerçek olması ve hangisinin gerçek olduğunu belirlemeniz gerektiğidir. Sağ arkadaki adamla konuşun ve size en soldaki resmi seçmenize veRibboner hangi sanat eserini satın alması gerektiği konusunda doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir ipucu verecektir.

Princess Peach: Showtime!

5F

17. Güçlü Görev: Kurtarma

Seviyenin başındaki jetpack aşamasında, asteroit kuşağına girdiğinizde, bir uzaylı gemisi tarafından saldırıya uğradığı için Ribboner 'yi kurtardığınızdan emin olun.

Princess Peach: Showtime!

18. Bir Kung Fu Efsanesi

Seviyenin başında, tapınağa girmeden önce, bunun yerine tapınağın arkasında dolaşın ve içinde Ribboner bulmak için bazı çömlekleri parçalayın.

Princess Peach: Showtime!

19. Buz Üzerinde Bir Geçit Töreni

Şamandıra geçit töreninin yaklaşık yarısında, iki düşman tarafından devriye gezen bir sokak lambasında asılı Ribboner bulacaksınız. İkisini de ortadan kaldırın ve ödülünüzü alın.

Princess Peach: Showtime!

20. Denizin Yanıklığı

Seviyenin başında biraz ilerleyin ve kayanın arkasına saklanan balığı bulun. Üzerindeki gücünüzü kullanın ve giriş kaidesinin hemen üzerindeki istiridyeyi açmak için seviyenin başına geri getirin. Ribboner içinde olacaktır.

Princess Peach: Showtime!

BF

21. Kara Kılıç Dövüşçüsü ve Arena

Arena girmeden önce sağa gidin, birkaç vazoyu parçalayın ve Ribboner bulun.

Princess Peach: Showtime!

22. Kara Ninja ve Muhafızlar Lejyonu

Ninja Sparkle kaydettikten sonra, labirent bölümünde, şnorkelinizi kullanmanız ve şüphelenmeyen bir muhafızı vurmak için su altına inmeniz gerektiğinde, şnorkelinizi de kullanarak seviyenin arkasındaki bariyerin altından geçin ve Ribboner bir kez daha bir muhafız tarafından köşeye sıkıştırıldı.

Princess Peach: Showtime!

23. Karanlık Lokomotif ve Mahkum Kasaba

Kasabanın yüzen kalıntıları arasında zıplarken, yüzen bir kütüğün önündeki küçük binaya girdiğinizden ve içindeki namluyu parçaladığınızdan emin olun. Ribboner bunu yaptığınız için teşekkür ederim.

Princess Peach: Showtime!

24. Kara Fırıncı ve Büyüleyici Tatlılar

Patisserie Sparkle ile karşılaştığında kaçacak ama fırın setini gözetimsiz bırakacaktır. Mükemmel bir kurabiye partisi hazırlayın ve bunları yakındaki Ribboner adresine verin, ödüllendirileceksiniz.

Princess Peach: Showtime!

25. Karanlık Hapishane ve Tehlikeli Tuzak

Bunu açıklamak zor bir soru. Sol alt kapıya erişirken, sonunda sizi hacklemeniz gereken bir sonraki kilide götürmeyen bir kapıya erişmek için seviyeyi manipüle edebileceğiniz bir alana ulaşacaksınız. Bu tuhaf odanın sağ üst köşesindeki kapıya erişmek için seviyeyi manipüle etmek istiyorsunuz ve içinde bazı lazerlerin arkasına hapsolmuş Ribboner bulacaksınız. Üstündeki düğmeye basarak onları devre dışı bırakın ve ödülünüzü alın.

Princess Peach: Showtime!

26. Karanlık Buz ve Gölgeli Sahne

Ana etkinliğe girmeden önce ve ilk düşman koleksiyonunu yendikten hemen sonra, sağa gidin ve Ribboner 'yi daire çizen iki düşmandan kurtarın.

Princess Peach: Showtime!

27. Karanlık Müze ve Mor Gizem

Işık anahtarlarından birine erişmek için bükmek zorunda kaldığınız heykel başlarını hatırlıyor musunuz? Pekala, hepsini sola bakacak şekilde çevirin ve ardından en sağdaki asansöre gidin ve Ribboner 'yi yakalayın.

Princess Peach: Showtime!

28. Karanlık Uzay ve Büyük Meteor

Platform yolculuğu sırasında, Ribboner 'nin arka planda iki uzaylı tarafından işkence gördüğünü göreceksiniz. Düşen meteorlardan birini yakalamak için güçlerinizi kullanın ve Ribbon ile ödüllendirilmek için Ribboner 'nin saldırganlarına fırlatın.

Princess Peach: Showtime!

29. Karanlık Derinlikler ve Dönen Akımlar

Seviyenin başında, istiridyeleri açmak için balık sürüsünü kullanırken, seviyeye hızla girip çıkan kırmızı istiridyeyi açtığınızdan emin olun. Ribboner bu istiridyenin içinde olacak.

Princess Peach: Showtime!

30. Karanlık Okul ve Bükülmüş Yumruk

Seviyenin başında, yolunuza çıkan kayayı ve üstünüzdeki terastaki kayayı parçalamak için Kung Fu güçlerinizi kullanın. Ribboner bu yüksek kayanın arkasına saklanıyor olacak.

Princess Peach: Showtime!

Bilginize: Ek Ribbons 'nin çeşitli Rehearsals mini oyunlarda da en yüksek puanları kazanarak bulunabileceğine dikkat edilmelidir. Bu Ribbons, Ribboner bulunarak ödüllendirilmez, bu nedenle işaret edebileceğimiz belirli bir yer yoktur, bunun yerine ilgili ödülü kazanmak için yüksek bir puan kazanmanız yeterlidir.

İlgili metinler

0
Princess Peach: Showtime! Score

Princess Peach: Showtime!

INCELEME. Yazan: Ben Lyons

Mantar Krallığı'nın Prensesi, bu yaratıcı ve eğlenceli platform oyununda başrol oyuncusu olarak ön plana çıkıyor.Sonraki içerik yükleniyor