Türkçe
Gamereactor
donanım

Sage The InFizz Fusion

Sage bunu tekrar yapıyor, işlevsellik ve dokunsal tasarım sunuyor.

HQ

Danimarka'da ve başka yerlerde, genellikle tüketiciye yönelik karbonatlama makinelerini şu şekilde anlıyoruz: peki, "Sodastream" gibi, ne konseptin kendisi üzerinde bir patentleri olmamasına ne de pazardaki tek oyuncu olmalarına rağmen, pazarda kendilerini bu kadar yoğun bir şekilde kurdular. Bu bir "karbonatör" değil, bir "Sodastream", bir "tablet" değil, bir "iPad".

Ancak bu aslında oldukça yanlıştır, çünkü bir Sodastream'in ana satış noktası mağazalarda bulacağınız oldukça düşük fiyat olsa da, biraz daha fazlası için çok daha fazlasını yapan bir şey alabilirsiniz. Sage sadece muhteşem kahve makineleri yapmakla kalmıyor, aynı zamanda "The InFizz Fusion" ile Sodastream ile doğrudan rekabet halindeler.

Sage The InFizz Fusion
Bu bir reklamdır:

Tamam, odadaki fili ele alalım; InFizz Fusion çok daha pahalıdır. Size 180 £ civarında bir şey getirecek, ancak bunun için daha fazla işlevsellik sunan, ancak bunu Sage'in denenmiş ve test edilmiş tasarım ve inşaat yeteneğiyle birleştiren bir şey elde edeceksiniz. Basitçe söylemek gerekirse, daha iyi yapılmış ve daha güzel görünüyor.

Ürünün tamamı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve basit küçük mekanizmalar, InFizz Fusion'ın gerçekleştirmek için tasarlandığı tek eylemi gerçekleştirmeyi daha dokunsal hale getirir. Adaçayı bu konuda ustadır ve yine yüksek sesle ve net bir şekilde gösterir. FusionCap kapağını sabitlemek, kilidi kaldırmak ve şişeyi takmak, dokunsal, duyarlı ve son derece tatmin edici bir his veriyor.

Peki, peki işlevsellik ne olacak? Sage'in genel olarak övündüğü şey, InFizz Fusion'ın hem daha hızlı daha fazla karbonasyon sağlayabilmesi hem de yukarıda bahsedilen FusionCap'in şişenin içindeki basıncı düzenleyebilmesinden dolayı, sadece yalancı soda veya köpüklü su yapmakla kalmayıp çok çeşitli şeyleri "köpürtmenin" mümkün olmasıdır. Test süresi boyunca meyve suyu, çay, şarap denedik, adını siz koyun. Ve işe yarıyor.

Sage The InFizz Fusion
Bu bir reklamdır:

Neredeyse hiç temizlik yoktur ve diğer yorumcular şişeyi bulaşık makinesine atmayı önermese de, bir kez kullandık ve herhangi bir sorun yaşamadık. Bununla birlikte, elbette şişede demlediğiniz şeyin tat veya koku yayabileceğinin farkında olmalısınız, bu nedenle kahve ideal olmayabilir - o kokuyu bir daha asla oradan alamayacaksınız.

Bir eleştiri noktası arıyorsanız, sonuçta bu, bir şeyi yapan ve oldukça iyi yapan oldukça özellik odaklı bir ürün olduğu için, Sage'in bir C02 şişesi içermemesini biraz aşağılayıcı buluyorum. Bu fiyata, InFizz Fusion ile eve döndüğünüzde her şey yerinde olmalı ve sadece bu da değil; Sage henüz kendilerininkini yapmadığı için (en azından burada değil), bir Sodastream şişesi satın almak zorunda kaldım (ancak bu, normal bir vidayla 60L'nin tümü gibi uyuyor.) Özellikle etkili görünmüyor.

Ama bunun dışında? Fusion, bir Sodastream'i her yönden yener ve yeterince sık demlerseniz, işlevsellik gerçekten buna değer.

08 Gamereactor Turkey
8 / 10
overall score
ağ puanımız. Seninki kaç? Ağ puanı, ülke puanlarının ortalamasıdır.

İlgili metinlerSonraki içerik yükleniyor