Türkçe
Gamereactor
haberler
Sea of Thieves

Sea of Thieves: Monkey Island Efsanesi rehberli turuna katılın

Klasik Mêlée Adası'nı daha önce hiç görmediğiniz şekilde görmeye hazırlanın.

HQ

Çoğunuz muhtemelen Sea of Thieves 'yi Rare'in hazineler ve yaramazlıklar aradığınız, aynı zamanda ganimetinizi çalmak veya sadece eğlence için geminizi batırmak isteyen diğer oyuncular tarafından terörize edildiğiniz korsan simülatörü olarak biliyorsunuzdur. Ya da belki de terörize eden oyuncu sizsiniz, bu durumda Kraken veya Megalodon'un sizi ele geçireceğini umuyoruz!

Ancak Sea of Thieves aynı zamanda çok daha fazlası ve bol miktarda hikaye içeriği ve hatta oyunun temellerini hemen hemen tamamen değiştiren Karayip Korsanları'na dayanan bir kampanya ile detaylandırıldı. Ve yarın (20 Temmuz) The Legend of Monkey Island Sea of Thieves için piyasaya sürüldüğünde bekleyebileceğimiz şey tam olarak bu.

Bu, Sea of Thieves öncülündeki klasik işaretle/tıkla maceralarından büyük ölçüde esinlenmiştir ve Monkey Island maceraları sayesinde sevmeyi öğrendiğimiz her köşe ve huysuzluğuyla efsanevi Mêlée Adası'nı ziyaret etmenizi sağlar. Ve görünüşe göre Rare gerçekten ödevini yapmış. Yeni bir fragmanda Ada'nın etrafında gezdiriyoruz ve Monkey Island'ı biliyorsanız, tadını çıkarabileceğiniz çok fazla hayran hizmeti var (evet, ortasında kasnaklı kauçuk bir tavuk var).
Xbox Wire'da kreatif direktör Mike Chapman ile yaptığı bir röportajda, Insult Sword Fighting'i dört gözle bekleyebileceğimizi de ortaya koyuyor ve ekliyor:

"Beni gerçekten heyecanlandıran şey, Tales'i etkinleştirdiğinizde ve Lanetliler Tünelleri'nden geçtiğinizde doğrudan Mêléeisland'da olmanız. Topluluğumuzun sahte düğünlerini sahnelemek için kiliseyi kullandığını ya da sadece Scumm bardaki koltuklarda oturup grog içerek birlikte vakit geçirdiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Bence oyuncular için geri dönmek ve bu serbest biçimli yerler oldukları için orada arkadaşlarıyla vakit geçirmek eğlenceli olacak - Tale'i hemen ilerletmiyor olsanız bile. Bence Sea of Thieves 'nin oynanma şekliyle ilgili gerçek bir fırsat var."

The Legend of Monkey Island ücretsiz bir güncellemedir, bu nedenle Sea of Thieves (veya Game Pass) sahip olduğunuz sürece maceraların tadını çıkarabilirsiniz. Elbette bir inceleme sunacağız.

İlgili metinlerSonraki içerik yükleniyor