Türkçe
Gamereactor
haberler
Palworld

Sony Music, Palworld işini genişletmek için Pocketpair ile işbirliği yaptı

Bu, küresel lisanslama ve mağazacılık faaliyetlerini içerecektir.

HQ

Palworld şu anda PlayStation konsollarında mevcut olmadığını düşünürsek (ama belki yakında olacak...?), geliştirici Pocketpair'in Sony'den ziyade Microsoft'a daha yakından uyum sağladığını ve bağlı olduğunu varsayabilirsiniz. Sony Music ve Pocketpair'in Palworld etrafında "yeni işleri genişletmek ve geliştirmek" için bir araya geldiğini ortaya koyan yakın tarihli bir basın bülteninde onaylandığı gibi, durum böyle görünmüyor.

Anlaşma, işbirliği yapan tarafların "fikri mülkiyetin erişimini geliştirmekten ve etkileşimli oyunun dışında "Palworld " ile ilişkili küresel lisanslama ve mağazacılık faaliyetleri de dahil olmak üzere ticari iş çabalarını genişletmekten sorumlu" olduğunu görecek.

Bunun tam olarak ne anlama geldiği belli değil, ancak muhtemelen bazı peluşların ve diğer fiziksel güzelliklerin sonunda ilk çıkışlarını yapmasını bekleyebiliriz ve belki de bu aynı zamanda Palworld bir noktada adaptasyon alanını keşfedeceğimiz anlamına da gelecektir.

Her iki durumda da, önümüzdeki aylarda bu anlaşma hakkında daha fazla şey duyacağımıza şüphe yok.

İlgili metinler

Palworld (Erken Erişim)Score

Palworld (Erken Erişim)

INCELEME. Yazan: Conny Andersson

Büyük ve geniş bir dünyada, kaynakları toplamak, bir üs inşa etmek ve hepsinden önemlisi: hepsini yakalamaya çalışmak için yola çıktık.Sonraki içerik yükleniyor