Türkçe
Gamereactor
haberler
Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws iki kapsamlı fragmanda oynanışı gösteriyor

Yıldız savaşları, yer tabanlı çatışmalar, ödül avcısı yan görevleri: iyi Star Wars'un tüm malzemeleri burada.

HQ

Ubisoft, Ubisoft Forward sunumuna Star Wars Outlaws 'den farklı senaryolarda ve durumlarda bir dizi oynanış göstererek başladı. Bizi bir yeraltı kaçakçısının (ve görünürde Güç kullanıcısı olmayan) ve galaktik suç sendikaları için çalışan gezegenden gezegene seyahat eden küçük uzaylı arkadaşının yerine koyma önerisi mükemmel bir başlangıç öncülüdür.

Ancak bugünkü görüntülerle, burada çok daha fazlasının olduğu açık. Outlaws, Fransız yayıncıyla ilişkilendirdiğimiz bazı mecazlara sahip olmasına rağmen, Assassin's Creed, Far Cry ve diğer güvenli değerlerden uzakta yeni bir yol gibi geliyor.

HQ

Kay Vess ve Nix galaksiyi dolaşıyor ve bir kargo gemisini savunmak veya bir kaçağı avlamak gibi rastgele olaylarda her türlü gemiyle savaşıyor. Daha sonra gezegene inerler (kısa ve iyi gizlenmiş bir yükleme ekranı ile) ve ardından motosikletimizle gemiden çıkarlar ve bir sahne ve blaster çatışmasının gerçekleştiği yakındaki bir yere giderler. Bunun Star Wars gibi hissettirdiğine dair pek çok gerçek his.

Ayrıca, bir fraksiyonu desteklemenin diğerini yabancılaştırmak anlamına gelebileceği bir itibar sistemine benzer bir şey gördük. Crimson Dawn'a karşı Pyke ile ittifak kurabilir ya da belki de Hutt için çalışabiliriz. Olasılıklar geniş kapsamlıdır ve görünüşe göre kahraman hakkında merkezi bir anlatı olacak olsa da, kendi hikayenizi yaratma kapsamı da olacaktır.

HQ

30 Ağustos artık çok uzakta değil. Star Wars Outlaws çeşitli fiziksel ve dijital sürümlerle PC, PS5 ve Xbox Series'e geliyor.

Star Wars OutlawsStar Wars OutlawsStar Wars Outlaws

İlgili metinlerSonraki içerik yükleniyor