Türkçe
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV Haberleri - Ubisoft Forward'da olan her şey

Alex, dün gece Ubisoft Forward'da sergilenen her şey hakkında bilgi sahibi.

Ses deşifresi

"Merhaba, yeni bir GRTV Haberine hoş geldiniz, ben Alex, her zamanki gibi öğleden sonraları, en son ve oyunlarda, filmlerde, teknolojik donanımda, eğlencede, neyi seviyorsanız, neyi seviyorsanız, biz her zaman GRTV Haberleriniz için burada ve bir bütün olarak daha geniş Gamereactor ağında var, bu yüzden eğer Film incelemelerini, oyun incelemelerini, oyun önizlemelerini, oyun röportajlarını seviyorsanız Summer Game Fest ve devam eden diğer tüm etkinlikler sayesinde bu son ikisinin birçoğu geliyor Bunun içinde, nereden alırsanız alın Gamereactor'u kontrol ettiğinizden emin olun, ancak daha fazla ado, bugün, dün yaptığımız gibi, sadece genel bir türün üzerinden geçeceğiz çünkü Ubisoft Forward'ın Xbox olayı kadar çok şeyi yoktu, ama Yine de bazı büyük şeyler vardı, bu yüzden burada sadece Assassin's Creed Shadows parçası var, Çünkü son 20 dakika boyunca gösteriyi tamamlayan şey buydu."

"ilk 20 dakika, 20 dakika Star Wars Outlaws, daha fazla oyun, yani daha fazla şey var bildiğimiz şeylerdi, ama aynı zamanda uzayı ve uzay savaşlarını görmek gibi heyecan verici şeyler de vardı.
ve bir geminin bazı akıncılar tarafından saldırıya uğradığını görmek gibi rastgele uzay olayları gerçekleşebilir ve belirli bir sendika ile ilişkinizi geliştirmek için akıncıları temizleyebilirsiniz, Belirli gezegenlere inmek ve orada yapabileceğiniz tüm farklı şeyleri görmek, Ubisoft'un Star Wars'a getirdiği bilinen tüm açık dünya deneyimi ve evet, bir Star Wars Ubisoft'u hayal ettiğiniz gibi görünüyordu."

"açık dünyanın en iyi şekilde ya da en kötü şekilde olması için, eğer bunlara yönelmezseniz ya da siz yaparsınız, ve sonraki 20 dakika boyunca X-Defiant hakkında bazı şeyler aldık, bazı yeni oyun modları onaylandı, X-Defiant için yeni bir grup onaylandı, ardından Avatar'a geçtik Frontiers of Pandora, yakın zamanda yeni bir DLC'nin geleceğini doğruladı ve ayrıca Rocksmith ve Ubisoft'un tanındığı diğer bazı oyunları görmek için başrol oyuncuları ile. Bir sonraki headliner dediğim gibi son 20 dakikaydı."

"Assassin's Creed Shadows ve bu konuda daha fazla ayrıntıya girerken, hem Yasuke'yi hem de Naoe, Yasuke, affedersiniz, Yasuke'den beklenen, o tür ağır bir vurucu, o kaba Bir çeşit samuray tarzı, içeri girip istediği kişiyi dövüyor, Naoe tipik bir suikastçı olmasına rağmen, gizlilik mekaniğini kullanır, içeri girer ve insanları uzaktan indirebilir, ama aynı zamanda yakın dövüşebilir İhtiyaç duyarsa yakından ve kişisel olarak. Dürüst olmak gerekirse, Ubisoft ile oldukça iyi bir görünüm oldu, Sanırım artık öyle bir noktaya geldik ki ya beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz. Bence özellikle Shadows'a gelen tepkiler gerçekten ilginçti, çünkü bence pek çok insan Assassin's Creed'in mahvolduğunu söylemek için odunluktan çıktılar."

"Son birkaç yıldır Assassin's Creed'e mutlaka dikkat ettim. Biliyorum, ben gerçekten çok dikkat ettim. En son oynadığım Odyssey'di.
çok iyi, ama Ubisoft'un çok iyi olduğu oyunlardan biri olduğunu düşündüm.
Assassin's Creed ile bir formüle sahipler, birçok oyunlarıyla bir formüle sahipler."

"Ubisoft'un onlarca yıldır çalışma şekli bu ve ya sizin için işe yarar ya da değil. Yani evet, bence tam bir Ubisoft şovuydu, o kadar heyecan verici olduğunu sanmıyorum.
ama dürüst olmak gerekirse, kişisel olarak benim için Xbox'tan daha tercih edilebilirdi.
Geoff Keighley'in sık sık araya girdiği iki saatlik Summer Game Fest'i izliyorum, reklam araları ve programın gerekmediği halde iki saat olması. Fakat Bunu daha uzun bir tartışmaya bırakacağım, eğer bir oyun dedikodusuysanız veya bir podcast gelecek için. Ama evet, Ubisoft hakkında ne düşündüğünüzü bana bildirin."

"Assassin's Creed Shadows ve Star Wars Outlaws'ı düşündünüz.
ve yarın daha fazla GRTV haberi için görüşmek üzere. Hoşça kalın!"

GRTV Haberleri

Daha fazlası

Videolar

Daha fazlası

Film Fragmanları

Daha fazlası

Fragmanlar

Daha fazlası

Etkinlikler

Daha fazlası