Türkçe
Gamereactor
Videos
Banana
HQ

GRTV News - Banana, Steam'in ilk 10 listesinde New World'ü geride bırakarak baskın çizgisini sürdürüyor

Banana nedir ve neden şu anda Steam'deki en popüler oyundur?

Ses deşifresi

"Merhaba, yeni bir GRTV Haberine hoş geldiniz, ben Alex, her zamanki gibi öğleden sonraları oyun, eğlence, donanım, teknoloji, her ne olursa olsun en son ve en iyi Beğendiğiniz, sevdiğiniz ne varsa, GRTV Haber'de ve daha geniş bir alanda sizin için her zaman burada Gamereactor ağı bir bütün olarak, yani oyun incelemelerini, oyun önizlemelerini, özel içerik, film incelemeleri, röportajlar, tüm bu iyi şeyler, bunlardan çok daha fazlasına sahibiz Gamereactor'unuzu nereden alırsanız alın, ancak daha fazla uzatmadan bugün dünyayı ele geçiren garip bir oyun, oyunun adı Banana ve oyun bu bir oyun mu? Bilmiyorum, Steam'de hızla yükselişe geçen ücretsiz bir oyun."

"Steam'de tüm zamanların en çok oynanan oyunlarının ilk 10'unda yer alan bir tıklama oyunu.
kurabiye tıklayıcısı gibi basit bir şey, animasyonlu bir muza tıklıyorsunuz ve sadece, sadece muza tıklıyorsunuz, hepsi bu, bu oyunda başka bir şey yok, siz muzun üzerine tıkladığınızda, muzunuz için küçük mikro işlemler gibi kaplamalar satın alabilirsiniz muzun farklı görünmesini sağlamak için, bu arada gerçek parayla, ve öyle, bilirsiniz, bu kağıt üzerinde biraz aldatmaca gibi görünüyor çünkü bilirsiniz, hiçbir çeşit bir muza tıklamak dışında gerçek bir eğlence değeri yoktur ve insanlardan para talep edebilir, ancak Giriş için insanlardan para almıyor, bu yüzden isterseniz sadece muza tıklayabilirsiniz ve SteamDB'de dün itibariyle 880.000 oyuncuyu geçti, bu da Hogwarts'ı geride bırakıyor Legacy ve Baldur's Gate 3 en çok oynanan oyunlar, tüm oyunlar arasında en çok oynanan ilk 10 oyun bu sabah itibariyle toplam 917.000'e ulaştı, yani Amazon'un bir tür MMORPG'si olan Yeni Dünya'yı geçtiğini ve Elden Ring'e kıyasla Banana'yı kontrol eden neredeyse iki kat daha fazla oyuncu olmasına rağmen Bugün Shadow of the Urchery'nin lansmanını gördük, bu da diğer haber olacaktı."

"GRTV için vardı ama Banana dünyayı ele geçiriyor ve bence bu çok çılgınca. Evet, Banana'nın Elden Ring'i ele geçirdiğini bile görebiliriz, ya da belki Elden Ring'in eş zamanlı zirvesini oyuncu sayısı yenilecek. Dün DLC için oynayan bir sürü insan vardı.
ve bugün piyasaya sürüldüğünde, nasıl gideceğini göreceğiz. Sizce Banana'nın Orada mı? Dürüst olmak gerekirse, bilmiyorum. Muz tuhaf bir şey. Günümüzde oyun oynamanın gerçekten bir anda patlayabiliyor. Mesela, bu yılın başlarında Pal World'ün Düşündüğümüzden çok çok daha fazla ilgi gördü ve sonra da bir şekilde azaldı."

"Sanırım Muz, "Hey, sondaki şeyi hatırlıyor musun?" diyeceğimiz bir şey olacak.
Yılın en iyisi mi? Uzun süre ortalıkta kalacağını sanmıyorum, ama bu haliyle çok komik.
gidiyor ve en çok oynanan oyunlar listesinde ne kadar yükseleceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Sorun Banana ile korkarım ki kaka yapmak için kalıcı bir gücü yok."

"Ama bana haber verin, Muz'u denediniz mi? Şimdi deneyecek misiniz? Ne yaparsınız düşündün mü? Muz cildiniz nasıl görünüyor? Tüm bunları ve daha fazlasını bana bildirin, ben de Haftaya daha fazla GOTV haberi için görüşmek üzere. Güle güle."

GRTV Haberleri

Daha fazlası

Videolar

Daha fazlası

Film Fragmanları

Daha fazlası

Fragmanlar

Daha fazlası

Etkinlikler

Daha fazlası