Türkçe
Gamereactor
haberler
Assassin's Creed Shadows

Yasuke ve Naoe, Assassin's Creed Shadows oynanışında Japonya'yı kurtarmak için bir araya geliyor

Merak ediyorsanız diye köpeği evcilleştirebilirsiniz.

HQ

Geçen ayki sinematik tanıtımdan sonra, şimdi Assassin's Creed Shadows 'nin oynanışına ilk kez uzun bir bakış attık. Ubisoft, Forward sunumunda hem Yasuke hem de Naoe'yi gösterdi. Beklediğimiz gibi, Yasuke düşmanları kafa kafaya alt edebilen ağır bir vurucu, Naoe ise bir suikastçı olmanın gizli yönüne eğilmeyi tercih ediyor.

Oyundan önce, Shadows ve oynanışı hakkında biraz konuşan Charles Benoit'dan haber aldık. Yasuke ve Naoe hikayede birleşir birleşmez, daha önce duyduğumuz gibi aralarında geçiş yapabileceksiniz ve ayrıca bulunduğunuz mevsime bağlı olarak ortamı değiştiren dinamik bir mevsim sistemi de var.

Sonra Fukuchiyama kasabasına gelen Yasuke'ye gidiyoruz. Hedefini düşürmek için bir görev için kasabaya girer. Yolda, bazı NPC'lerle konuşuyor ve bir köpeği evcilleştirirken, aynı zamanda bize dünyanın kapsamına iyi bir bakış sunuyor. Haritada daha sonra göreceğimiz gibi, oyun dünyası bu sefer çok büyük.

Büyük sopasıyla bazı muhafızları alt ettikten sonra, Yasuke'nin havaya sıçradığı ve sopasını yere çarptığı dövüş yeteneklerinden birini görüyoruz. Bazı düşmanlarla zemini silmeyi bitirdikten sonra, Naoe, gizli indirmeler ve parkurla tamamlanan uygun bir suikast görevi için devralır.

Naoe ayrıca, kuşatıldığında aynı anda birden fazla düşmanla başa çıkmak için zincir kırbacına sahiptir. Bununla birlikte, görünüşe göre savaşa girip çıkmayı severken, Yasuke savaşın yoğunluğunda mutludur.

Aşağıdaki oynanışa kendiniz göz atın:

HQ

İlgili metinlerSonraki içerik yükleniyor